STr Sp. z o. o.

OFERTA

Dział Morski firmy STr to zespół doświadczonych specjalistów, zajmujących się kompleksowymi dostawami części zamiennych i urządzeń okrętowych oraz organizacją zaopatrzenia, remontów i serwisów na statkach.

Nasza oferta, dotyczy szerokiej gamy produktów i zawiera części i urządzenia światowych producentów z branży morskiej. Wielu z naszych długoterminowych partnerów korzysta z naszych usług w zakresie doboru, konsolidacji
i dostaw części od większości producentów urządzeń okrętowych oraz wybranych urządzeń dla sektora off-shore. 

Jednak główną częścią naszej oferty są części zamienne odpowiednie do wąskiej grupy urządzeń, o których posiadamy największą wiedzę, zdobytą przez lata obecności na rynku morskim:

Wśród naszych partnerów znajdują się firmy z Unii Europejskiej, Dalekiego Wschodu, Wietnamu, Bliskiego Wschodu, Basenu Morza Kaspijskiego czy Ameryki Południowej. Oprócz armatorów operujących flotami statków towarowych, zaopatrujemy wiele statków rybackich, a także floty i instalacje specjalistyczne związane z eksploracją zasobów dna mórz.

Współpraca z nami w zakresie dostaw części, zaopatrzenia i urządzeń daje naszym partnerom: pewność dobrej jakości części, mniejsze wydatki, a co za tym idzie niższe koszty eksploatacji, wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów oraz solidne podejście firmy z ponad trzydziestoletnią tradycją.

Magazyn i logistyka

Realizacją dostaw do klientów Działu Morskiego zajmuje się osobna grupa specjalistów z działu realizacji kontraktów. Firma STr posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001-2015. W ramach tego systemu wszystkie dostawy są kontrolowane i pakowane zgodnie z systemem, międzynarodowymi normami oraz wymaganiami klienta. Dzięki systemowi ERP SAP wszystkie oferty, transakcje i dostawy realizowane są płynnie i w jednolity sposób. Posiadanie własnego magazynu części okrętowych pozwala nam na znaczne ograniczenie czasów dostaw w wybranym asortymencie oraz umożliwia nam przeprowadzenie efektywnej konsolidacji dla klientów z odleglejszych rejonów świata. Stała współpraca z najlepszymi spedytorami i firmami transportowymi pozwala nam szybko bezpiecznie i tanio dostarczyć towar do dowolnego portu na świecie.

Nasi partnerzy

Firmy STr i HCP nawiązały współpracę w zakresie dostaw części zamiennych do silników wyprodukowanych w Polsce na licencji Wärtsilä Switzerland LTD (powszechnie znanych jako typ Sulzer) oraz MAN Diesel & Turbo SE (powszechnie znanych jako typ B&W). Jako producent silników i ich podzespołów z 60-letnim doświadczeniem, HCP jest gwarantem wysokiej jakości proponowanych części, potwierdzonej certyfikatami HCP. Części klasyfikowane mogą być dostarczone z certyfikatami klasy towarzystw klasyfikacyjnych przynależnych do IACS.

Proponujemy pełną gamę części zamiennych do silników typu A20, A25, AS25, AT25, S20 oraz silników typu Z40 i jego odmian. Ponadto firmy STr i HCP współpracują w zakresie dostaw części do silników głównych typu RL, RD, RND, RT, RTFlex produkowanych na licencji Wärtsilä Switzerland LTD (powszechnie znanych jako typ Sulzer) i L, S, K na licencji MAN Diesel & Turbo SE (powszechnie znanych jako typ B&W).

DZIAŁ MORSKI

Obsługa klientów 

Realizacja projektów

Certyfikaty

Wyróżnienia

STr Sp. z o. o.

ul. Piesza 21
70-663 Szczecin

KONTAKT

Centrala: +48 91 4623644
Fax: +48 91 4623829
E-mail: marine@str.pl

© STr Sp. z o.o. All rights reserved